VeiksmoN-13

Galaktikos sergėtojai. II dalis

Guardians of the Galaxy 2

Reitingas: N-13
Kategorija: Veiksmo
Trukmė: 2 valandos 17 minučių

Lakūnas Piteris kosmoso platybėse atradęs naująją savo šeimą – vieną keisčiausių super herojų komandų pasaulyje – kalbantį meškėną, į medį panašų humanoidą, žavingą žudikę ir kitus, naujoje filmo dalyje padarys viską, kad tokia neįprasta, skirtingų asmenybių sąjunga neiširtų. O pasistengti tikrai teks, nes kai seni priešai tampa draugais, o draugai – priešais.

Filme ir vėl gausu triuškinančiai juokingų pokštų ir nesusipratimų. Taip pat kvapą gniaužiančių kovų, galingų ginklų ir jaudinančios įtampos.

Ekranizuoti „Marvel“ komiksus apie kosmoso super herojus jau antrą sykį ėmėsi amerikeičių režisierius Jamesas Gunnas – jis režisavo ir pirmąją „Galaktikos sergėtojų“ dalį. Filme žiūrovai pamatys pirmojoje dalyje jau pamiltus aktorius ir istorijus naujokus: Chrisą Prattą, Zoe Saldana, Viną Dieselį, Bradley Cooperį, Kurtą Russellą, Sylvesterį Stallone ir kitus.

Režisierius: James Gunn („Galaktikos sergėtojai“, „Kietašikniai“, „Super“)

Vaidina: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Sean Gunn, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Kurt Russell, Sylvester Stallone